Tuczenko

Dom nad jeziorem

Wakacje i doświadczenia spirytualne na łonie natury

Monika Januszke


Dla mnie życie to płynąca energia. Jest jak rzeka, która zawsze szuka drogi do morza. Jedak często jest tak, że trudno jest pozostawić stare nawyki, wiele znanych nam zabezpieczeń i kroczyć nowymi ścieżkami. Drogami, które opierają się na własnej odpowiedzialności.

To jest moja osobista troska i życiowe zadanie moim projektem i podejściem do życia dotrzeć do wnętrza ludzi, którzy tęsknią jak ja za prawdą, spokojem ducha, świadomym życiem i głębią swojego wnętrza.

Doświadczyłam się jako mama, partnerka, posiadam certyfikaty uzyskane w Niemczech; jestem Instruktorką Medytacji, Mistrzyni Reiki, Holistyczną Towarzyszką Życiową i Witalną Terapeutką. Wszystkie te drogi i miłość do natury i zwierząt, moja wieloletnia szamańska edukacja i warsztaty z QUANTENMATRIX pozwoliły mi otworzyć się na holistyczną doradczą pracę w przezwyciężaniu wielu kryzysów. Za co jestem z głębi serca bardzo wdzięczna.

W tym sensie dzielę się moją wiedzą i doświadczeniami z wielu lat edukacji spirytualnej i pracy z ludźmi i zwierzętami potrzebujących pomocy. Jestem przekonana: „Twoje życie może być spełnione i szczęśliwe.”

www.heilung-aus-der-stille.de

Kai Arend


Muzyka dotyka naszą duszę i nasze uczucia bezpośrednio. Jest odbierana przez nas nie jak język przez intelekt, lecz jest uniwersalną mową, która nie wymaga tłumaczenia. Przez wiele lat pracuję jako muzyk i kompozytor i łączę to zamiłowanie z moją edukacją spirytualną w kierunku duchowego uzdrowienia i doświadczeniami, które nabyłem, przebywając w USA w kręgach plemian korzennych. W dźwiękach, melodiach, rytmach i częstotliwościach tkwi niesamowita moc, którą chcę wam przekazać jako niezapomniane doświadczenie.

www.mabon.de

O nas:

Połączyła nas pasja do duchowego rozwoju, przyrody i muzyki. W małym miasteczku w południowych Niemczech uruchomiliśmy różne projekty, które są bardzo bliskie naszym sercom, które teraz chcemy dalej rozwijać w Polsce przy wielkim wsparciu natury.