Tuczenko

Dom nad jeziorem

Wakacje i doświadczenia spirytualne na łonie natury

Basisworkshop 1


Zapraszamy do Tuczenka, miejsca przyrody, jeziora i ciszy, zdala od ludzi, w którym znajdziesz nie tylko przysłowiowy “święty spokój” ale zapoznasz się z mocą świadomego oddychania i siłą medytacji.


Oddychanie i Medytacja


Oddychanie oznacza początek i koniec życia. Niestety większość ludzi w życiu codziennym oddycha bardzo powierzchownie. Poświęcają bardzo małą uwagę lub nawet żadną na codzienne oddychanie.

A jednak prawidłowe i świadome oddychanie to podstawa świadomego życia.

Poprzez różne ćwiczenia oddechowe uczymy się, jak prawidłowo się naładować, dobrze opróżnić z energii już nam niekorzystnych i zyskać stabilność oraz ochronę w codziennym życiu.


Kiedy zaczynamy dzień od intensywnego oddechu i kiedy prawidłowo czujemy oddech i wykonujemy odpowiednie ćwiczenia, ładujemy całe ciało, nasz cały system świeżą energią.

Oddychanie oznacza „czynny ruch”, natomiast medytacja, zagłębienie się w środek naszego wnętrza. Połączenie obu czyni nas spokojniejszymi w środku, „prostuje” nas pozytywnie, koncentruje naszą energię na tym, co najważniejsze, aktywuje moc samouzdrawiania i otwiera drzwi do wyższej świadomości.

Świadomy oddech i świadomy wydech są podstawą wszystkich nauk spirytualnych.

Ten dzień tworzy stabilny fundament dla wszystkich innych nauk spirytualnych. Zapoznamy się z różnymi technikami medytacji i z tańcem medytatywnym.

Towarzyszą nam uzdrawiające dźwięki i tony, podróże z fantazją i szamańskie bębnienie.

Doświadczmy również siebie w rozwiązaniu i uwalnianiu lęku w obszarach: splot słoneczny, czakra gardła i serca za pomocą muzyki o częstotliwości 432 Hz, która wprowadzi system w pozytywne wibracje.

Ten dzień daje też możliwość zbliżenia się do siebie i podarować sobie miłość i potrzebną troskę, za którymi tak bardzo tęskni nasze wnętrze.


Koszt jednodniowego seminarium; 250 zł.


Kontakt, pytania i zameldowanie;  mk at tuczenko.eu

Miejsce: Tuczenko 1; 66-510 Bobrówko