Tuczenko

Dom nad jeziorem

Wakacje i doświadczenia spirytualne na łonie natury

Seminarium

Spadek kultur korzennych

Wprowadzenie do mocy kamiennego koła medycznego.

W wielu kulturach korzennych kamienne koła medyczne są świętymi strukturami.

Praca koła medycznego opiera się na duchowych korzeniach Ameryki i jej pierwotnych mieszkańców. Jest także spadkiem Celtów, Druidów i wielu starożytnych kultur na naszym kontynencie. Wszystkie kamienie w kole medycznym symbolizują naturalne siły i żywioły jak; element powietrza, wody, ziemi i ognia, jak również kierunki świata. Reprezentują również więź ze wszystkimi aspektami życia.

Zbudowane przez Ciebie kamienne koło, będzie pozytywnie towarzyszyć Ci w życiu jako talizman lub wspierać twoje otoczenie i twój dom na twoim skrawku ziemi.

Dostosowałam energię kamienngeo koła medycznego do potrzeb duszy w naszym zachodnim współczesnym świecie. Za pomocą takiego kręgu możemy rozwiązać wiele rozbieżności, abyśmy mogli naprawdę swobodnie żyć, żyć z siłą serca i ze zdrowym duchem.


Podczas moich szamańskich treningów i seminariów zdobyłam głęboką wiedzę o kamiennym kole medycznym, który wprowadził mnie w uzdrawiające moce roślin, drzew, kamieni, zwierząt i kosmosu. Coraz silniejsze stawało się pragnienie mojego serca, aby podzielić się tą wiedzą z innymi osobami, które potrafią docenić wartość moc kamiennych struktur.


Serdecznie zapraszamy do Tuczenka na jednodniowe seminarium „stwórz własny krąg medyczny i naucz się z nim rozmawiać.”

Koszt seminarium i wszystkie potrzebne informacje  300 zł.


Dane kontaktowe, dalsze informacje i zapytania: mk@tuczenko.eu

                                                    Tel.:  0049 1523 2739627